PROPONOWANE PRZEZ NAS ROZWIĄZANIA, CHOĆ BARDZO ZAAWANSOWANE TECHNICZNIE - NIE SĄ DROGIE! ...ZADZWOŃ I SPRAWDŹ!

ASEcURA – Techniczna Ochrona Mienia

MENU

:: Strona główna

:: Bezpieczne osiedle

:: Kontrola dostępu

:: Systemy alarmowe

:: Telewizja dozorowa CCTV

:: Zabezpieczenie placu budowy

:: Galeria

:: Kontakt

Telewizja dozorowa CCTV 

System który najczęściej proponujemy wyposażony jest w:

  • kamery zewnętrzne z oświetlaczem podczerwieni umożliwiające obserwacje terenu w całkowitych ciemnościach,

  • maszty do montażu kamer w najdogodniejszych miejscach (jeśli będzie taka potrzeba),

  • okablowanie a w uzasadnionych przypadkach system bezprzewodowy,

  • rejestrator cyfrowy umożliwiający przeglądnie obrazu z kamer na bieżąco lub w razie potrzeby odtwarzanie wcześniejszych zapisów.

Wjazdy i bramy powinny być obserwowane przez kamery mega pikselowe (Mpx) które dają bardzo szczegółowy obraz twarzy osób wchodzących czy nr rejestracyjny wjeżdżających samochodów

Na klatkach kamery z oświetlaczem podczerwieni (umożliwiają obserwację w całkowitych ciemnościach) w wysokiej rozdzielczości 700 TVL.  

 

W windach by zapewnić bezpieczeństwo a zarazem zapobiec dewastacjom (windy są najczęściej dewastowanymi miejscami w budynkach wielorodzinnych) należy zamontować małe kamery kopułkowe o wysokiej rozdzielczości 700 TVL. 

 

W garażach kamery z oświetlaczem podczerwieni w szczelnych obudowach o rozdzielczości 700 TVL do obserwacji całej jego przestrzeni. 

 

Tereny zewnętrzne powinny być obserwowany przez kamery odporne na warunki atmosferyczne. Część kamer może mieć rozdzielczość 700 TVL lecz w miejscach szczególnie ważnych z punktu widzenia mieszkańców należy wykorzystać kamery megapikselowe. Za miejsca szczególnie ważne uznać należy miejsca zabaw dzieci oraz parkingi. 

 

Obraz ze wszystkich kamer zapisywane są na dyskach twardych rejestratora w miejscu wskazanym przez Klienta. Proponowany przez nas rejestrator firmy NUUO Titan docelowo może obsługiwać do 64 kamer sieciowych. Dostęp do rejestratora jest możliwy za pomocą darmowej aplikacji klienckiej (NuClient) oraz przeglądarki IE, FF czy Safari.

Poniżej schemat działania monitoringu sieciowego opartego na rejestratorze sieciowym NUUO.
 

Polaczenia sieci monitoringu w miarę możliwości będą realizowane są w systemie przewodowym z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury teletechnicznej a w sytuacjach braku takich możliwości, bezprzewodowo. Monitoring osiedla można także realizować w systemie kamer analogowych CCTV. Osprzęt systemu (kamery, rejestrator czy zasilacze)jest tańszy lecz należy się liczyć z większą liczbą przewodów potrzebnych do jego realizacji. Oczywiście jakość obrazu pozostaje na poziomie 700 TVL. Ilość jak i rozmieszczenie kamer pozostaje bez zmian.

 


ASEcURA
Techniczna Ochrona Mienia
ul. Korony Północnej 17; 71-781 Szczecin
e-mail: biuro@asecura.net
telefon: +48 784 31 33 31